Opvang rusthuis verplicht?

JoyceD
Topic Starter
Berichten: 1
Juridisch actief: Nee

Opvang rusthuis verplicht?

#1 , 9 maand 2 weken geleden (27 okt 2018 15:35)

Beste

Ik heb een vraag omtrent verplichte opname rusthuis.
IS dit zo als je via ziekenhuis naar rusthuis wordt overgebracht in kortverblijf en dit wordt 3x gebeurd dat ze verplicht zijn een vaste opname te geven in rusthuis ook al is zijn katzschaal A

Edgar W.
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Niet direct geholpen op het forum? Kijk even op Jureca.be voor snel en betaalbaar juridisch advies. of bel direct met een specialist op het nummer 0904 69 400 voor een eerste antwoord op uw vraag.
Nevea2
Berichten: 43
Juridisch actief: Nee

#2 , 9 maand 2 weken geleden (27 okt 2018 16:31)

Art. 6. De gebruikers mogen maximaal zestig opeenvolgende dagen en, beschouwd over de periode van één kalenderjaar, in totaal maximaal negentig dagen in hetzelfde centrum opgenomen worden. Voor het berekenen van het maximale aantal verblijfsdagen wordt geen rekening gehouden met de dagen van onvoorziene afwezigheid.
Elke afwijking op de maximale verblijfsduur moet gemotiveerd worden door het multidisciplinaire team dat de gebruiker verzorgt

Zo staat het in de Wet!

Een WZC is niet verplicht om iemand na kortverblijf permant als bewoner op te nemen. Daarvoor dienen wachtlijsten.

Reclame

Terug naar “Medisch- & Sportrecht”