Pagina 1 van 1

medische fout

Geplaatst: 15 mar 2016 10:23
door miraa
Dag iedereen,

Ik heb mijn tandarts aansprakelijk gesteld voor het verlies van 2 kiezen. De verzekering van de tegenpartij is bereid om mij te vergoeden voor de pijnen en 2 implantaten. Nu wacht ik alleen op het verslag van de medisch expert zodat mijn advocaat weet hoeveel ze moet vragen aan de tegenpartij.
In het eerste verslag van de medisch expert las ik dat mijn huidige invaliditeit 4 procent bedraagt. Krijg ik daar ook iets voor? Zo ja, hoe word dat betekend?

Alvast bedankt
Miraa

Re: medische fout

Geplaatst: 15 mar 2016 10:29
door Gebruiker21
Invaliditeit omdat er twee kiezen vervangen zijn door implantaten??? Ik hoop dat het hier om tijdelijke invaliditeit gaat... In dat geval zijn er indicatieve tabellen die bepalen hoe dit moet berekend worden. Je kan deze wel ergens online vinden als je googled op "tijdelijke invaliditeit indicatieve tabel"

Re: medische fout

Geplaatst: 15 mar 2016 10:40
door miraa
Oké, thanks voor de snelle reactie

Grtjes