Neutralisatie stookolietank na aankoop

Adpoly
Topic Starter
Berichten: 2

Neutralisatie stookolietank na aankoop

#1 , 06 dec 2012 13:23

Onlangs hebben wij een appartement aangekocht. Hoewel in de compromis en akte staat dat er geen stookolietank aanwezig is, blijkt dat er nu toch een stookolietank toebehoorde aan dit appartement. De verkopers hebben dit ondertussen toegegeven & waren reeds enkele jaren overgeschakeld op een gasinstallatie. Kunnen we hen verplichten om de kosten voor het neutraliseren van deze tank op zich te nemen, daar deze reeds buiten gebruik gesteld was of alleen de kosten van een "nieuwe groene dop" ?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Turaki
Berichten: 6870

#2 , 06 dec 2012 13:26

Volgens mij kan u de kosten van neutralisatie van hen terugvorderen.

RubenJ
Berichten: 19

#3 , 06 dec 2012 14:20

Lijkt mij toch ook. Ze wisten dat die tank er was en hebben dit blijkbaar verborgen voor u.

Reclame

freelance
Berichten: 2615

#4 , 06 dec 2012 14:37

Is de stookolietank bovengronds of ondergronds. Werd die vroeger alleen gebruikt door vorige eigenaar of was die gemeenschappelijk voor meerdere appartementen .
Wat een wet interessant maakt ,
is wat er in die wet , niet in staat .

Adpoly
Topic Starter
Berichten: 2

#5 , 06 dec 2012 16:04

ondergrondse stookolietank die vroeger gebruikt werd door de vorige eigenaar, niet gemeenschappelijk

RubenJ
Berichten: 19

#6 , 06 dec 2012 16:30

De vorige eigenaars zijn sowieso al in de fout door de stookolietank niet te laten opvullen of verwijderen.

Terug naar “Kopen”