Verkoopscompromis

wblange
Topic Starter
Berichten: 1

Verkoopscompromis

#1 , 18 mei 2009 19:36

Hey,

Enkele maanden geleden hebben wij een verkoopscompromis opgesteld voor de verkoop van een huis dat verhuurd wordt. Een van de huurders heeft een proces voor het vredegerecht aangespannen. De kandidaat koper wil nu twee dagen voor de eigenlijke verkoop een clausule invoegen. De clausule betreft een regeling waarbij de verkoper zou instaan voor de eventuele 'persoonlijke schadevergoeding' voor de huurder.

Nu zijn mijn vragen:

- Wat is een persoonlijke schadevergoeding?
- Kan de koper deze clausule weigeren?
- Zoja, wat zijn de gevolgen?

Alvast bedankt!

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
pieterverherstraeten
Berichten: 146
Locatie: Antwerpen - Borgerhout
Contacteer: Website

#2 , 05 jun 2009 13:22

geachte,

waarom hebben de huurders een proces aangespannen?

Het enige dat dient te gebeuren is dat de nieuwe eigenaars de huurovk moeten respecteren, doch de overeenkomst kunnen opzeggen voor eigen gebruik, mist naleving van een opzeggingstermijn.

Ik begrijp niet goed hoe zij persoonlijke schade kunnen lijden.

Misschien toch best even meedelen waarom de huurders een proces hebben aangespannen.

mvg,

Pieter Verherstraeten

Reclame

Terug naar “Kopen”