Pagina 1 van 1

Makelaarsovereenkomst beëindigen

Geplaatst: 13 mei 2019 11:32
door Ibook
Ik heb een makelaarscontract getekend op 16/01, en wil deze beëindigen.

Er staat volgende in mijn contract.
1) de overeenkomst wordt door onbepaalde duur aangegaan. Vanaf het verstrijken van de vierde maand kan zij ten alle tijde door de partijen aangetekend worden opgezegd mits inachtneming van een opzegtermijn van 39 dagen.

Als ik na 16/05 mijn contract beëindig hang ik terug voor vier maanden of is dit telkens +30 dagen?

Re: Makelaarsovereenkomst beëindigen

Geplaatst: 13 mei 2019 16:25
door Ibook
#Inazuma ,
Excuseer mij, is 30 dagen.
Ik wacht op nieuws en zou het graag op 22/05 willen beëindigen. Mijn vraag is hang ik terug vast van 4 maanden na 16/05?

Re: Makelaarsovereenkomst beëindigen

Geplaatst: 13 mei 2019 18:52
door bosprocureur
Neen.

Opgezegd is opgezegd, na de opzegtermijn van 30 dagen dan.

Waar u wel aan "vasthangt" is dat u gedurende minstens zes maand niet mag verkopen aan iemand waar die makelaar info betreffende uw eigendom aan gegeven heeft; een lijst van die mensen zou u moeten krijgen binnen de 8 dagen (dacht ik) na het einde van de opdracht.
Enfin, u mag wel verkopen aan zo iemand, maar bent dan wel de beloning aan de makelaar verschuldigd..

Re: Makelaarsovereenkomst beëindigen

Geplaatst: 13 mei 2019 21:14
door Ibook
Bedankt, we heben besloten om de woning te verhuren zonder makelaar! Ik heb hieruit geleerd dat ze geen cent waard zijn. Online adverteren en uitleg geven in kostuum kan ik ook wel.