woonuitbreidingsgebied

buyssch
Topic Starter
Berichten: 1

woonuitbreidingsgebied

#1 , 10 jun 2013 13:57

Hallo iedereen

Hopelijk kan iemand ons helpen?
Wij hebben de mogelijkheid een stuk grond te kopen in woonuitbreidingsgebied. Ze vragen 100 euro/m2.

Enkele vragen:
1. Wat is de prijs van woonuitbreidingsgebied? is 100 euro/m2 niet veel?
2. Aangezien het perceel in de diepte ligt en niet aan straat, moeten we wellicht zelf nog een straat trekken tot aan onze grond? Wie draagt de kosten? Wij volledig? Hoeveel kost het aanleggen van een straat?
3. Kunnen andere ook gebruik maken van deze nieuw aangelegde straat?
4. Zijn we zeker dat wij daar kunnen bouwen?
5. Hoe kunne wij weten hoe we in de toekomst mogen bouwen? Wij hebben geen haast, dit mag gerust binnen 2 à 5 jaar zijn maar zouden graag weten hoe we mogen bouwen (openstaand, ...) , hoeveel tuin we moeten voorzien en hoeveel groenruimte. Hoe kunnen we dit weten of kan dat nog niet?
6. Hoeveel % bedraagt de notariskost bij het schrijven?
7. Wie mogen wij contacteren met deze vragen zonder al te veel ruchtbaarheid er aan te geven?

ALvast bedankt!

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
patjebrussel
Berichten: 627

#2 , 10 jun 2013 15:53

Hier kan niemand, behalve de stedenbouwkundige dienst van de betreffende gemeente, een zinnig antwoord op geven, behalve die notariskosten.
En voor zekerheid kan je een stedenbouwkundig attest aanvragen (voor wat het waard is, en 2 jaar geldig dacht ik) bij de desbetreffende gemeente.

En wel oppassen met grond in woonuitbreidingsgebied : http://www2.vlaanderen.be/ruimtelijk/wu ... faq_16.htm" onclick="window.open(this.href);return false; , niets is zeker.

mava105
Berichten: 22874
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#3 , 10 jun 2013 16:16

Mijn vader had meer dan 20 jaar geleden een stuk grond geërfd in woninguitbreidingsgebied.
Vandaag de dag is het nog steeds woninguitbreidingsgebied, en er is nog steeds geen steen op elkaar gelegd. Het kan dus zeer lang duren. Het aantal erfgenamen is ondertussen wel massaal toegenomen (van 2 naar 27 :( )

Reclame

Terug naar “Kopen”