We hebben onlangs een huis gekocht en met de eigenaars afgesproken (opgenomen in akte) dat ze er nog tot een bepaalde datum in mogen blijven wonen. De eigenaars wachten zelf op het afwerken van hun nieuwbouw. Er is afgesproken dat ze ons tijdens deze periode niet moeten vergoeden, maar in de akte is er wel een soort "huurbedrag" X opgenomen ivm de registratierechten (ik geloof dat het pro fisco genoemd wordt).
Onlangs hebben de eigenaars ons laten weten dat ze een maand langer in het huis wensen te wonen omdat hun nieuwbouw niet tijdig klaar blijkt te zijn.
Voor ons is dit geen probleem, maar tegen een vergoeding uiteraard.
Heeft iemand hier enige ervaring mee? Eventueel een voorbeeld contract voor wat er op papier dient gezet te worden? Waar moet op gelet worden? De vergoeding die hier tegenover staat, moet dit overeenkomen met het bedrag X uit de akte?
Dank voor elk nuttig inzicht.
Lanox