Pagina 1 van 1

Slagen en verwondingen aangifte van 28 juli

Geplaatst: 17 aug 2021 15:59
door MaryMoran
Beste,
Vanwege deze en andere problemen ga ik mijn partner verlaten en wil ik verhuizen.
Een van die problemen is dat zijn zoon mij hard in mijn gezicht sloeg en mijn partner niets deed.
Ik ben 60 jaar en 160 cm lang, zijn zoon is 32 jaar en 189 cm lang.
Dit was op 27 juli en ik meldde het bij de politie op 28 juli.
Ik heb nog steeds een blauw oog, nu minder, maar ik heb elke dag foto's genomen en dit vanaf dag één.
Ik wil een rechtszaak beginnen tegen zijn zoon, maar tot ik gesetteld ben op mijn nieuwe adres, dit omdat we wonen feitelijk samen en ik wil niet van de ene dag op de andere op straat vallen.
Wanneer vervalt dit rapport? Hoeveel tijd heb ik nog?
Alvast bedankt voor uw advies.

Re: Slagen en verwondingen aangifte van 28 juli

Geplaatst: 17 aug 2021 20:19
door MaryMoran
Beste,
-Ja, ik heb een klacht ingediend bij de politie van mijn gemeente.
De politieagent zei dat de zoon binnen een tot twee weken zou worden opgebeld, maar het is nu precies drie weken geleden en ik heb nog niets van de politie gehoord.
Nadat hij mij geslagen heeft is de zoon onmiddellijk naar het huis van zijn moeder gegaan en sindsdien heb ik hem niet meer gezien, mijn partner (zijn vader) heeft mij nooit geslagen, daarom blijf ik hier nog, maar mijn partner (zijn vader) weet nog steeds niet dat ik over zijn zoon geklaagd heb bij de politie en ik weet niet wat zijn reactie zal zijn, dus ik wil zijn zoon aanklagen nadat ik op mijn nieuwe adres gevestigd ben.
- Ja, Slachtofferhulp heeft contact opgenomen met mij.
- Wanneer zouden de feiten dan niet meer strafbaar zijn?
- Dan wil ik hem aanklagen voordat mijn klacht niet meer bestraft wordt.

Re: Slagen en verwondingen aangifte van 28 juli

Geplaatst: 17 aug 2021 22:38
door Drone
afwachten is de boodschap momenteel, het is vakantie en het Belgisch gerecht is nu niet gekend om zijn snelheid . . .

als er van uw klacht niks komt kan u zelf via advocaat een zaak opstarten

Re: Slagen en verwondingen aangifte van 28 juli

Geplaatst: 17 aug 2021 23:59
door Franciscus
Hebt u een doktersattest aan politie overgemaakt. Kopie van origineel dat u bijhoud. Politie moet het origineel wel zien om de authenticiteit te bevestigen.
Als u aan de politie gezegd hebt wat te wachten met verhoor tot u verhuisd bent kan het verhoor in opdracht PdK wel wat opgeschorst worden.
Hopelijk hebt u dat ook gezegd bij slachtofferzorg.
Is mogelijk een IFG dossier

http://www.juridischforum.be/forum/view ... 89&t=46358

Re: Slagen en verwondingen aangifte van 28 juli

Geplaatst: 18 aug 2021 16:36
door MaryMoran
Dank u allemaal voor de advies,

Drone:
Ik zal wel opwachten, ik ben wel van plan een zaak opstarten, pas als ik verhuis ben.

Franciscus:
Ja, voordat ik mijn klacht bij de politie indiende, ging ik naar mijn arts voor het doktersattest, helaas vergat ik eerst naar huis te gaan om een kopie te maken en ging ik rechtstreeks naar het politiebureau.
Kan ik op het politiebureau of bij mijn dokter om een kopie vragen?

Ik heb de politie niet verteld dat ik ga verhuizen, dus ze weten het niet, bij Slachtofferzorg weten het ook niet
Ik besloot dit nadat ik besefte dat mijn partner niets deed om zijn zoon te straffen.

Bij CAW heb ik het laten weten, maar ik heb nooit een antwoord ontvangen.
Moet ik ook bij Ketenaanpak IFG het aanmelden?

Re: Slagen en verwondingen aangifte van 28 juli

Geplaatst: 18 aug 2021 19:50
door Franciscus
Dat mag u zeker doen die kunnen u ook op langere termijn begeleiden.