Pagina 1 van 1

Conclusietermijn

Geplaatst: 23 okt 2025 18:40
door silvie30
Ik ben verwikkeld in een rechtzaak . Mijn zaak werd ingeleid op 22 september. De advocate van de tegenpartij vroeg om mijn stukken aan haar over te maken tegen 24 september. Ik heb dus mijn stukken en inventaris aan de griffie en de tegenpartij overgemaakt. Een paar dagen later kreeg ik mijk brief dat ik tegen 24 september mijn conclusie moest indienen maar dan was ik al te laat want ik wist dit niet. De tegenpartij heeft nu hun stukken overgemaakt zan mij met daarin dus ook een bewijs dat ik mijn conclusie niet heb ingediend. Ik heb nu nog een termijn dat ik voor 24 november mijn conclusie nog kan indienen. Welke gevolgen kan dit hebben voor mijn zaak. Volgens mij heeft de tegenpartij dit bewust niet gezegd omdat ze wisten dat ik geen advocaat had.

Re: Conclusietermijn

Geplaatst: 23 okt 2025 21:18
door Franciscus
Zorgen dat uw conclusies tegen die datum op griffie en bij tegenpartij zijn.
Indien advocaat dan naar advocaat tegenpartij.
Dat is uw standpunt met een lijst van alle stukken die u neerlegt ( doe dat nogmaals lijst chronologisch of peer thema en dan per datum met een korte omschrijving en genummerd en dan alle stukken op die wijze genummerd.
Hebt u ook al stukken gekregen van advocaat tegenpartij?
Zo ja dan reageert u hierop met weer in bijlage alle elementen op thema en chronologisch in volgorde van de gestelde 'eisen'