Oplichters

Forumregels
Tips om snel goede antwoorden te krijgen


- Geef in het onderwerp duidelijk aan waarover het gaat
- Wees beknopt (hoe meer tekst, hoe minder groot de kans dat het gelezen wordt)
- Wees volledig (zaken achterhouden zorgt ervoor dat er onmogelijk juist geadviseerd kan worden)
- Let op grammatica en spelling
Aalainbenny
Topic Starter
Berichten: 3
Juridisch actief: Nee

Oplichters

#1 , 06 feb 2026 19:44

Ik heb mijn wagens verkocht aan een autodealer . Na controle bleek adres niet te kloppen. Btw nr is niet in gebruik en staan niet in de kruispunt bank van ondernemingen , bovendien hebben ze me nog eens bestolen van 3500 euro . Ik moet maandag asngifte doen bij politie eerder kan miet . Ik wil mijn wagens terug , ik heb gehsndeld in goede vertrouwen , en ze hebben me opgelicht , ook zetten ze valse bedragen op factuur om zo belastingen te ontlopen . Ik heb gezegd dat de wagens terug moeten komrn maar kreeg ern hele serum van verwijtens naar mijn hoofd zeeeeeer agresief tuurlijk ik heb ze ontmaskerd . Ze hebben vanaf dag 1 gezegd dat ze profesioneel waren , niet dus . Nu politie zegt als ze hier moedten asn de deur komen onmiddelijk 112 bellen . En dit net in periode dat ik morgen mijn broer moet begraven en ik de woning moet leegmaken , dat heb ik er nu nog es bij

Aalainbenny
Topic Starter
Berichten: 3
Juridisch actief: Nee

#2 , 06 feb 2026 19:46

Kan en heb ik recht om mijn wagens terug te eisen zijn die mannen in overtreding

Aalainbenny
Topic Starter
Berichten: 3
Juridisch actief: Nee

#3 , 06 feb 2026 19:49

Ik ben wel bereid een rechtzaak van te maken

Reclame

Thomas_AA
Berichten: 368
Juridisch actief: Nee

#4 , 06 feb 2026 21:32

Mijn oprechte deelneming, maar het verhaal is nogal vaag en u haalt er veel verschillende zaken bij.

Er is een verkoop als er een overeenkomst is over het goed (de wagens) en de prijs. De overeenkomst op papier, de betaling en de levering hebben er strikt gezien niks mee te maken.

Dat zijn dus ook geen argumenten die een verkoop ongeldig maken. Mogelijk zijn er strafbare zaken zoals een ongeldig btw-nummer, maar dat is tussen de koper en de belastingen. Daar heeft u niks mee te maken.

Wat bedoelt u precies met bestolen voor 3.500 euro?

Terug naar “Stel een vraag”