Pagina 1 van 1

akte van rangregeling

Geplaatst: 22 jan 2010 16:12
door strop
Halloo, kan iemand me uitleggen wat een akte van rangregeling is.
Het huis van mijn ouders is onlangs verkocht en we zijn met 6 erfgenamen waarvan eentje in schuldbemiddeling zit.
Heeft het daar iets mee te maken want de notaris betaald pas na ondertekening van die akte, de kopers hebben al de akte ondertekend en het is betaald maar wij moeten nog wachten.

Dank bij voorbaat

Re: akte van rangregeling

Geplaatst: 18 mei 2018 18:36
door Jean-Pierre Gijbels
Dag,

Wij zijn nu ook al een maand aan het wachten ,er gebeurd maar niets ,al twee keer gebeld ,en het antwoord was ,ze wachten op een officieel papier van de begrafenisondernemer ,???? daar wisten ze van niets ,wat Nu ?????

Re: akte van rangregeling

Geplaatst: 18 mei 2018 19:10
door wanton
Wat gebeurT er? Waarschijnlijk gaat het om een akte van erfopvolging. De notaris of de Registratie levert dat af maar heeft een akte van overlijden nodig. Zo'n document wordt door de gemeente meestal afgegeven aan de begrafenisondernemer om te bezorgen aan de familie. Dus wie heeft dat?
Al twee keer gebeld? Naar wie?
Dus: de notaris heeft de akte van overlijden nodig van de gemeente om een akte van erfopvolging op te stellen.