gescheiden en nog geen cent gezien

Franco6
Topic Starter
Berichten: 9

gescheiden en nog geen cent gezien

#1 , 14 feb 2015 13:29

Een vriendin van ons is gescheiden van haar man.
Er is echter een eigendom aanwezig die ze ze beiden aangekocht hebben.
haar echtgenoot wilde echter dit niet verkopen en woont daar sinds 2003 zonder ook maar één vergoeding aan haar te betalen, kan dit zo maar ????.
ze wil dit openbaar laten verkopen door een notaris maar nu moet ze eerst een openbare kostenstaat van 2.707,46 euro betalen kan dit dat ze dit alleen moet betalen en voor wat zijn die kosten want de notaris geeft er geen verdere antwoorden over.

mvg.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
roharro
Berichten: 13438
Juridisch actief: Ja
Locatie: Plopsaland

#2 , 14 feb 2015 13:31

Hiervoor moet ze via de Rechtbank gaan.
Waarover gaat die kostenstaat?
Iedere wijze uil is ooit een uilskuiken geweest.

Franco6
Topic Starter
Berichten: 9

#3 , 14 feb 2015 14:47

die kostenstaat is om het openbaar te kunnen verkopen volgens hen, ze moet dat eerst betalen anders doen ze het niet.

Reclame

wolf2
Berichten: 2071

#4 , 14 feb 2015 16:07

Wellicht krijgt U meer respons als u uw vraag in een andere, meer passende rubriek stelt. Met erfrecht en schenkingen heeft uw vraag niet te maken.

Terug naar “Erfrecht & Schenkingen”