Vraag ivm. verdeling erfenis.

GOD
Topic Starter
Berichten: 9

Vraag ivm. verdeling erfenis.

#1 , 15 sep 2012 20:43

Hallo,

Ik heb een vraag ivm met de verdeling van de erfenis na mijn dood.

Situatie = Ik heb uit een vorig huwelijk 2 kinderen. Ondertussen ben ik hertrouwd en heb ik samen met mijn nieuwe partner 1 kind.
Nu heb ik samen met mijn echtgenote een nieuwe eigendom gekocht. Wat gebeurd er na mijn dood ? Heeft mijn echtgenote later recht op 50% van de aangekochte eigendom en de kinderen op de andere 50% ?

Dank bij voorbaat!

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
wanton
Berichten: 10079
Locatie: HEIST , bij-den-berg

#2 , 16 sep 2012 00:05

Wat er gebeurT na uw dood? Uw echtgenote behoudt haar helft van het huis , en krijgt het vruchtgebruik op de andere helft. De blote eigendom wordt verdeeld tussen uw drie kinderen. Wanneer uw echtgenote overlijdt , bekomen die drie kinderen de volle eigendom. Het deel van uw echtgenote gaat naar haar kind(eren).
Ik heb gisteren gezien , ik ken morgen!
Toet-anch-Amon

GOD
Topic Starter
Berichten: 9

#3 , 16 sep 2012 00:38

Beste Wanton,

Bedankt voor dit heldere antwoord. Dacht ook in die richting, maar nu heb ik de bevestiging :-) .


Mvg.
GOD

Reclame

Terug naar “Erfrecht & Schenkingen”