ex hertrouwt vanwege onze kinderen??

honeybie
Topic Starter
Berichten: 3

ex hertrouwt vanwege onze kinderen??

#1 , 22 mar 2011 13:45

Hallo allemaal, mijn ex kwam het afgelopen weekend met een, vond ik , vreemd verhaal ...graag jullie hulp/mening/advies..
Wij zijn sinds 3 jaar gescheiden en hebben samen 2 kinderen. Inmiddels heeft hij een nieuw lief, zij verwachten binnenkort hun eerste kindje. Nu vertelde hij mij gister dat ze gaan trouwen omdat dat voor onze kinderen gunstiger zou zijn... in welk opzicht dan was hij erg vaag, het zou beter voor hen zijn in het geval dat hij zou komen te overlijden. Iemand enig idee wat hierachter zou kunnen zitten????

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
wanton
Berichten: 10076
Locatie: HEIST , bij-den-berg

#2 , 23 mar 2011 18:12

Ik zie niet direct een voordeel voor jullie kinderen indien hij zou hertrouwen met een andere vrouw.
Ik heb gisteren gezien , ik ken morgen!
Toet-anch-Amon

Mariette
Berichten: 2507

#3 , 25 mar 2011 21:51

Indien hij hertrouwt krijgt vrouw2 bij zijn overlijden wèl het vruchtgebruik. Anders krijgen de kinderen (alle drie dan) zijn erfdeel direct. Ik zie totaal niet in wat er als voordeel voor zijn eerste twee kinderen inzit bij een nieuw huwelijk.

Maar hij hoeft zich ook niet te komen verantwoorden natuurlijk.

Reclame

Terug naar “Erfrecht & Schenkingen”