Pagina 1 van 1

gangsters van SATURN

Geplaatst: 06 mar 2009 12:44
door kbs
Een half jaar geleden een laptop gekocht bij saturn. Paar weken geleden valt er niet meer mee te werken. Binnen gedaan bij saturn, vandaag bericht gekregen. "de card reader is afgebroken en die zit vast aan het moederbord. Kosten voor de reparatie 300e en deze valt niet onder garantie." Heel strerk allemaal daar ik de card reader nooit heb gebruikt. Kunnen ze trouwens 50 vragen voor ze het toestel aan mij terug geven zonder reapratie?

Geplaatst: 16 mar 2009 20:10
door Franciscus
Lees de voorwaarden van uw contract.
zelfs zonder gebruik kan dat idd afbreken - moederbord warm geworden of zo.

lees ook

http://mineco.fgov.be/protection_consum ... nl_001.htm

Geplaatst: 19 mar 2009 11:34
door digits
ruikt dat moederbordexcuus niet een beetje veel naar oplichting ? in 90% van de gevallen bij een defect steekt men het op het moederbord.

als men nu ook al de garantie negeert omdat het defect aangesloten is op het moederbord, dan kan men voor computers alle garantie maar meteen wegsmijten, want ALLES is aangesloten op het moederbord. vandaar ook de naam.

mag men trouwens die "moederbord" garantiebeperking zomaar opleggen ?
en gedurende het eerste jaar na aankoop sta je als consument toch zeer sterk in je schoenen ?

Geplaatst: 19 mar 2009 11:46
door roadie
Ik verduidelijk even de gebruikte terminologie van 'Saturn'.
Wat aan het moederbord vastzit (gesoldeerd) is inderdaad niet of moeilijk repareerbaar. Men weigert de reparatie van de cardreader omdat bij breuk men vermoedt dat dit door de fout van de klant is gebeurd.
Herlees nog eens de garantievoorwaarden en sta op uw strepen.