in beroep na hoger beroep

mariootje
Topic Starter
Berichten: 56

in beroep na hoger beroep

#1 , 07 dec 2014 12:02

is de uitspraak van het hoger beroep geldig, of kan de tegenpartij ook nog eens beroep aanvragen tegen de uitspraak van het hoger beroep?

mario

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Franciscus
Berichten: 39642
Juridisch actief: Nee

#2 , 07 dec 2014 13:52

Neen, enkel cassatie is mogelijk dat wil zeggen dat men enkel inzake fouten in procedure.
Het beroep kan ook in verstel en verzet zijn gebeurd en in dat geval zal de zaak dan terug verwezen worden naar het Hof.
Verken en verzet wil zeggen at een van de partijen nl de geïntimeerde ( is diegene die in de dagvaarding door de andere partij (appellant) voor het Hof van Beroep wordt gedaagd.
In eerste aanleg eiser en verweerder in beroep appellant en geïntimeerde.

Franciscus
Berichten: 39642
Juridisch actief: Nee

#3 , 07 dec 2014 16:43

http://justitie.belgium.be/nl/themas_en ... ak/beroep/" onclick="window.open(this.href);return false;

Reclame

Terug naar “Procedure, Spelers & Instellingen”