Pagina 1 van 1
problemen met afhalen van bestanden uit onderschrift.
Geplaatst: 13 mei 2011 14:13
door bosprocureur
Ivm. Rapidshare : ik kan de genoemde info dus nog niet ophalen.
Zijn er instellingen van de computer die moeten gewijzigd worden, is er registratie nodig, moet ik dringend eens les volgen, of is RS gewoon nukkig deze dagen?
Bedankt op voorhand voor enige hulp.
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 13 mei 2011 14:21
door Fore
Je komt op de site van rapid share uit.
Bij rapid share kun je betalen voor premium user te worden. Aangezien 99.99% van de mensen dat hier niet is...
De free 'user' uitleg:
Als je op link klikt krijg je de lijst met bestandjes. Als je met je muis over het bestand gaat, verschijnt er rechts zo een wereldbol met een gouden pijl op. Daar klik je op.
Je gaat naar de volgende pagina.
Daar klik je onder de figuur op slow download (gedeelte onder de figuur van free user)
Als je geklikt het, verschijnt er in die figuur een klok die begint af te tellen. (hoe groter het bestand, hoe langer je moet wachten, dl je meerdere bestanden, moet je ook langer wachten)
Als de timer op 0 staat, druk je nogmaals op download now. De dl start
De manier van dl op RS veranderd nogal eens regelmatig, maar het principe blijft hetzelfde
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 13 mei 2011 14:34
door mava105
Is er geen andere wijze waarop de bestandjes van VDB kunnen opgehaald worden?
Rapid share is nogal omslachtig voor een PC leek.
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 13 mei 2011 14:38
door Fore
Het is inderdaad iets wat je moet gewoon worden. Voor sommigen duurt dit iets langer dan anderen
Maar RS is eigenlijk vrij goed voor zulke dingen.
Ik vraag me eigenlijk af hoe ver het mogelijk is om de bestanden niet gewoon op de JF server te plaatsen?
Op veel andere sites krijg je al niks anders dan pop-ups en irritante rand-reclame
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 13 mei 2011 16:31
door Vandebos
Het is inderdaad iets wat je moet gewoon worden. Voor sommigen duurt dit iets langer dan anderen
Maar RS is eigenlijk vrij goed voor zulke dingen.
Ik vraag me eigenlijk af hoe ver het mogelijk is om de bestanden niet gewoon op de JF server te plaatsen?
Op veel andere sites krijg je al niks anders dan pop-ups en irritante rand-reclame
Daar is al eens met de webmaster over gesproken, maar dergelijke informatie onderhouden kost tijd en moeite. Aan gezien ik toch steeds een abonnement op rs heb voor het zelf bijhouden van docs die ik overal ter beschikking wil hebben, leek dit me de meest eenvoudige oplossing. Als RS problemen geeft (pc op werk.. Bv...) mag men mij steeds een pb'tje zenden met email adres erin, dan zend ik het zo wel door.
Tweede reden waarom ik rs prefereer is dat de bandbreedte ongelimiteerd is, ongeacht het aantal downloads betaal ik dezelfde prijs op jaarbasis... Dat is niet het geval voor jf en gemiddeld 20.000 plus downloads op jaarbasis kan doorwegen op de jaarlijkse afrekening van de baasman...

Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 13 mei 2011 16:42
door bosprocureur
Ik huur een appartement dat een 1ste en 2de verdieping omvat, te Mortsel. Deze winter is er een lek geweest in het dak, waardoor het water (smeltende sneeuw) door het plafond en de armatuur van het plafondlicht en via muren binnen is gekomen. Daar het in die mate veel was, is er op een gegeven moment ook op de lagere verdieping (de woonkamer en keuken) water beginnen binnen lopen door plafond en armatuur van het plafondlicht en de muren.
Ik heb dit gemeld aan mijn huisbaas via aangetekend schrijven en het lek zelf is 14 dagen later gedicht. Maar de schade aan plafonds en muren is er nog steeds (in de keuken en op het terras zijn delen van het plafond naar beneden gekomen, in de keuken vormt zich schimmel op het plafond, in de living en de kamer daarboven staan op het plafonds allemaal scheuren met bruine vochtstrepen. Er is geen enkele actie ondernomen om iets te herstellen, zelfs niet na een brief van mijn advocaat aan mijn huisbaas.
Het gebouw is verkocht maar hiervan ben ik nog niet officieel op de hoogte gesteld. Ik betaal nog steeds de volledige huur.
Ik ben ondertussen op zoek naar een ander appartement, en wil hier zonder problemen weg geraken. Ik heb de stad Mortsel gecontacteerd om een inspectie van het pand te doen en de bevindingen vast te stellen. Ik heb dit meer dan een maand geleden gevraagd, telefonisch en via mail, en daarna al meerdere malen gebeld, maar er is zelfs nog geen afspraak gemaakt. Ik krijg dan ook de indruk dat zij niet willen komen. Wie kan ik nog contacteren om een inspectie te komen doen?
Alvast bedankt voor uw reactie.
Amai, dat wordt hier serieus off-topic. Terwijl we toch bezig zijn ... Iedereen bedankt voor de info, maar het werkt nog niet, zal dus wel aan mij liggen. Er komt een weekend, dus allicht een beetje tijd om uit te zoeken.
Toch vrees ik dat er nog een aantal mensen met hetzelfde probleem worstelen...
En Vandebos, thx voor de dagelijkse inzet, goed gedocumenteerd, meestal goedgemutst, allé, streng maar rechtvaardig

Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 13 mei 2011 21:39
door Turaki
Probeer eens via een andere browser (firefox bv). De veiligheidsinstellingen van IE kunnen gebruik van rapidshare onmogelijk maken (uit ervaring geleerd).
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 14 mei 2011 00:00
door JohnD
IK snap er al helemaal niets meer van is de originele poster nu van naam veranderd of heeft bosprocureur zijn plaats ingenomen. En zijn we nu over RapidShare (niet rapid share of rapid sure) bezig ? Overal en op zeer veel forums word RapidShare stilaan vervangen, omdat ze 1) in het geheel hun woord niet gehouden hebben t.o.v. oude premium users wat betreft hun belofte om bestanden nooit te verwijderen. 2) Uitermate vervelend doen en hun downloadsnelheid enorm laag is (dit is aan de hand van vele klachten gelukkig zeer recent nog maar, opgetrokken naar de snelheid van premium users). 3) Kortom hun is geen lang leven meer beschoren want overal worden ze verdrongen door filesonic, megaupload, en fileserve.
Zoals sommigen dus terecht opmerken veel te ingewikkeld voor jan met de pet, maar ze zijn wel gelukkig afgestapt van dat captcha gedoe dat met de dag complexer word.
Re: problemen met afhalen van bestanden uit onderschrift.
Geplaatst: 14 mei 2011 00:12
door Vandebos
Ik gebruik de service reeds ettelijke jaren, al mijn bestanden staan er nog steeds (een kleine 35 Gb). Mogelijk dat gebruikers van de service voor andere dan legale doeleinden sinds de overstap naar het nieuwe systeem sneller hun bestanden zien verdwijnen.
Andere service providers die een gelijkwaardige service voor dezelfde prijs aanbieden? Interesseert me wel... zal ze eens onder de loep nemen.
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 17 mei 2011 17:06
door bosprocureur
Probeer eens via een andere browser (firefox bv). De veiligheidsinstellingen van IE kunnen gebruik van rapidshare onmogelijk maken (uit ervaring geleerd).
Tijdelijk ontrouw geweest aan IE, en een zijstap gemaakt met Firefox. Gelukt!
Bedankt voor de goede tip.
Re: problemen met afhalen van bestanden uit onderschrift.
Geplaatst: 17 mei 2011 18:12
door Vandebos
Dump the IE mistress, she is old and toothy...
Re: problemen met afhalen van bestanden uit onderschrift.
Geplaatst: 19 mei 2011 10:50
door JohnD
Andere service providers die een gelijkwaardige service voor dezelfde prijs aanbieden? Interesseert me wel... zal ze eens onder de loep nemen.
Dat doen anderen toch wel voor u ?
http://www.megaleecher.net/New_Rapidshare_unlimited" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: inspectie van een woning
Geplaatst: 10 jun 2011 17:39
door JohnD
De manier van dl op RS veranderd nogal eens regelmatig, maar het principe blijft hetzelfde
De free user pesten is het doel. Altijd nieuwe uitvindingen. Er is geen enkele server waar je voor het allereerste bestand van de dag maar eens
5 volle minuten moet wachten. En denk nu niet ik ga even een kop koffie drinken of iets anders doen aan mijn PC, want als je 5 minuten om zijn moet je wel klikken op Download of je sessie is voorbij. Nog iets je DL een bestandje van enkel MB. Dat is goed om een 30-tal minuten te wachten voor je het volgende kan DL'en.
Re: problemen met afhalen van bestanden uit onderschrift.
Geplaatst: 11 jun 2011 10:44
door Fore
Gek, voor de kleine bestandjes van Vandebos, moet ik nooit wachten. ik heb ooit eens 20min moeten wachten, maar dat was een bestand van enkele gig