gedwongen vaststelling
Geplaatst: 22 mei 2006 16:21
De advocaat had aan de andere partij gevraagd om besluiten neer te leggen. Zij hebben dit niet gedaan. Nu zal hij een 'gedwongen vaststelling' laten doen. Wat betekent dit?
Dank voor de goede uitleg!!!? Een verzoekschrift op basis van artikel 747 Ger. W.
Wanneer tegenpartij TE LANG wacht met conclusies te nemen, kan uw raadsman de rechtbank verzoeken termijnen op te leggen waarbinnen geconcludeerd dient te worden. In dat geval zal de rechtbank tevens een rechtsdag bepalen.
? Een verzoekschrift op basis van artikel 751 Ger. W.
Wanneer tegenpartij NALAAT te besluiten, kan uw raadsman de rechter vatten en hem verzoeken een rechtsdag te bepalen. Wanneer tegenstrever hiervan kennis krijgt, dient hij BINNEN TWEE MAANDEN conclusies neer te leggen. Wanneer tegenpartij dat niet doet, kan uw raadsman zijn voordeel nemen en vonnis vragen overeenkomstig de inleidende dagvaarding of verzoekschrift.