#8 , 21 apr 2014 12:19
Bedankt voor de snelle reactie.
Ik heb reeds van alles foto's genomen waaraan schade is of zou kunnen zijn, want had ook gelezen dat door rookschade elektronica aangetast kan worden.
Nu vraag ik mijzelf af of alleen foto's nemen genoeg is en moeten alle goederen waarvan ik foto's heb genomen aanwezig zijn wanneer de tegenexpert langs gaat komen.
Dan bedoel ik hiermee gsm's, laptops en dat soort zaken.
Zelf weet ik ook nog niet weet de veroorzaker is, het kan de bewoner zijn van het bovenste verdiep dat zij hiervan de oorzaak is, hoewel ze zelf niet thuis was. Ofwel de huurbaas.
Ook was het pand verzegeld, maar zijn we daar eergisteren al langs kunnen gaan en konden we het pand al binnentreden.
De politie had het pand al vrijgegeven en de sleutels aan de huurbaas gegeven, dus de huurbaas kan ten alle tijden hier binnen en weet ik op dit moment niet wat daar allemaal aan het gebeuren is.