Pagina 1 van 1

Aandelen voor jobstudent bvba

Geplaatst: 08 mar 2018 17:16
door Klakkedc
Dag iedereen,

sinds kort werk ik als jobstudent in een brasserie. Ik heb een contract van 10u.
De baas van deze brasserie, tevens een goede vriend, heeft gezegd dat hij me 5% van de aandelen wilt geven.

Als ik dit aanneem, want zou er dan concreet voor mij veranderen?
Kan ik mijn gewoon 10uren contract op zaterdag blijven uitvoeren? Verlies ik mijn kindergeld? gelden de 400+ (ik ken het juiste aantal niet) uren voor een jobstudent nog steeds? Moet ik ergens belastingen/rsz op betalen?

Is dit een goede deal of niet?

Alvast bedankt!

Re: Aandelen voor jobstudent bvba

Geplaatst: 09 mar 2018 10:10
door Didymus
Hij is er waarschijnlijk op uit om u als werkend vennoot in te schakelen. Dit betekent dat je zelfstandige in bijberoep moet worden, sociale bijdragen betalen en een boekhouding bijhouden.

Dit lijkt me voor een jobstudent in een horecazaak een absolute no-go. Mocht het nu bv. een IT-dienstverlener zijn waar uw aandelen over 5-10 jaar een veelvoud kunnen waard zijn, dan was het mogelijk een ander verhaal geweest.

Re: Aandelen voor jobstudent bvba

Geplaatst: 09 mar 2018 11:17
door denlowie
horeca bvba AFBLIJVEN !!!