Pagina 1 van 1

autohandel ltd

Geplaatst: 20 jan 2016 14:00
door huy.ni
hallo ik heb een vraag ,ik wil een autohandel opstarten maar ik heb geen diploma ook geen bedrijfsbeheer is dit te doen met een ltd en kan ik dan garantie geven en garageplaten aanvragen moest het niet gaan zou ik het wel zien zitten om schadewagens te verkopen maar enkel voor export en handelaars niet aan particulieren

Re: autohandel ltd

Geplaatst: 20 jan 2016 16:17
door puttemanp
Neen
Neen
en
Neen

Het is niet omdat je een buitenlandse vennootschapsvorm zou opstarten dat je niet moet voldoen aan de wettelijke vereisten in Belgiƫ.
Zou een zooitje worden anders

P.

Re: autohandel ltd

Geplaatst: 20 jan 2016 16:20
door denlowie
De vennootschap vorm geeft geen betrekking tot vrijstelling van diploma, als dit nu een LTD is of een BVBA je moet in orde zijn met je diploma's of de wettelijke vereisten om het beroep te mogen uitoefenen.

Ik ga je hier toch al verwittigen met een vennootschap waar een LTD inzit als aandeelhouder, of een bijhuis van een LTD vergeet het om een bankrekening te krijgen, dus leningen of kaskrediet en zelfs geen gewone rekeningen.