Overdragen aandelen zonder stemrecht

BE87
Topic Starter
Berichten: 37

Overdragen aandelen zonder stemrecht

#1 , 27 feb 2012 11:58

Beste,

In de oprichtingsakte van een BVBA zijn er 120 aandelen waarvan 10 aandelen zonder stemrecht opgenomen. De BVBA heeft drie zaakvoerders die elk respectievelijk 3,3 en 4 aandelen hebben zonder stemrecht. Nu is de bedoeling dat deze aandelen (alle tien) overgedragen worden naar een andere BVBA in ruil voor een korting op een factuur die zij aan ons uitschrijven.

Hoe kan ik dit het best doen? Alvast bedankt!

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
BE87
Topic Starter
Berichten: 37

#2 , 29 feb 2012 12:35

Iemand een idee?

Bedankt.

denlowie
Berichten: 15980
Juridisch actief: Nee

#3 , 29 feb 2012 19:38

Gewoon inschrijven in de aandelen register en eventueel een storting de prijs van de aandelen laten doen naar de eigenaars van de overgenomen aandelen zodat je toch een zeker bewijs heeft !
Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Reclame

Terug naar “Vennootschappen & Verenigingen”