Faillissement

Dave1
Topic Starter
Berichten: 9
Juridisch actief: Nee

Faillissement

#1 , 02 sep 2021 19:32

Kan iemand me zeggen of ik nog sociale bijdragen en belastingen moet betalen bij een faillissement? Let wel, ik heb voor de beide een aflossingsplan maar ga er helaas niet in slagen om dit verder te betalen. Corona heeft me de das omgedaan.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
LeenW

#2 , 02 sep 2021 20:14

Faillissement eenmanszaak?

denlowie
Berichten: 15979
Juridisch actief: Nee

#3 , 03 sep 2021 16:51

Als het een één manzaak is en je krijgt kwijtschelding dan moet je u belastingen die je schuldig waard niet meer betalen, wat je sociale kas betreft zal dit verloren jaren worden dus als je deze niet betaald dan tellen ze later niet meer mee, maar ga naar je ziekenfonds en die hebben zitdagen voor zelfstandigen en zij gaan je helpen om met deze in orde te blijven, Vroeger moet men altijd het laatste kwartaal betaald hebben , maar dit is gelukkig veranderd, en wacht daar niet mee, VERGEET NIET je KWIJTSCHELDING aan te vragen tenminste als je persoonlijk failliet bent .
Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Reclame

Terug naar “Vennootschappen & Verenigingen”