Faillissement eenmanszaak

Satha
Topic Starter
Berichten: 1
Juridisch actief: Nee

Faillissement eenmanszaak

#1 , 21 feb 2017 00:57

Hallo,

Ik heb een eenmanszaak, een klein cafeetje, en het gaat de laatste tijd niet echt goe, dus wil me voorbereiden op faillissement moest het echt niet meer gaan.
Nu ik ben persoonlijk aansprakelijk dat weet ik, maar mijn adres is nog thuis bij mijn moeder, en natuurlijk wil ik niet dat ze haar huis kome leeghalen als ik failliet ga. Ik ben momenteel bezig met de adreswijziging maar hoelang moet ik wachten, mijn boekhouder vertelt me dat er een 'verdachte' periode wordt gesteld van 6 maanden waarnaar de curator mag wijzen. Ben ik over 4 maanden of 5 maanden failliet, mogen ze dan toch naar mijn ouderlijk huis?

Danku

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
denlowie
Berichten: 15980
Juridisch actief: Nee

#2 , 21 feb 2017 08:54

Er is inderdaad een verdachte periode van minstens 6 maanden, maar dit heeft niks te zien met je domicilie, éénmaal je officieel verhuist bent komt de curator naar je nieuwe domicilie.

één goede raad wacht niet te lang voor de boeken neer te legen, zodat je snel je leven kan herpakken.
Als er één deur dicht gaat, gaat er een andere open.

Reclame

Terug naar “Vennootschappen & Verenigingen”