Pagina 1 van 1

Makelaar verlaagt eenzijdig verkoopprijs woning

Geplaatst: 23 nov 2016 11:54
door airbusdriver
Sinds een 2-tal maand hebben we een vastgoedmakelaar ingeschakeld om ons te helpen bij de verkoop van ons appartement (opdracht van 3 maanden).
Omdat we niet tevreden waren over de geleverde diensten en de vooropzegperiode van 1 maand in acht genomen heb ik het contract onlangs opgezegd.
De makelaar stelde hierbij dat onze vraagprijs te hoog was en stelde voor om deze met €20000 te verlagen, of om een 'bied vanaf' prijs in te tellen van €30000 onder onze vraagprijs. Ik ben hiermee niet akkoord gegaan en heb dit ook per mail bevestigd. In dezelfde mail heb ik hem een tegenvoorstel gedaan waarop ik tot op heden geen antwoord heb gekregen.
Bij het controleren van zijn website merk ik zopas dat de makelaar zonder ons akkoord of medeweten in toch de 'bied vanaf' prijs zoals hierboven beschreven ingesteld heeft.
Hoe ga ik hiermee om? Kan dit als eenzijdige contractbreuk gezien worden?

Re: Makelaar verlaagt eenzijdig verkoopprijs woning

Geplaatst: 23 nov 2016 12:23
door sloeberken
U stelt u makelaar in gebreke met een AS dat je niet akkoord gaat met zijn werkwijze, dat je in vervolg niet zal nalaten om klacht in te dienen bij BIV.

http://www.biv.be/tuchtrechtspraak/klac ... edmakelaar