ontbinden overeenkomst

lien456
Topic Starter
Berichten: 2
Juridisch actief: Nee

ontbinden overeenkomst

#1 , 09 nov 2016 20:10

Hallo,

Wat is de beste manier om een contract met aannemer te ontbinden? ( Het contract is al enkele jaren oud, maar er werden nog steeds geen werken uitgevoerd). Kan ik eenzijdig een contract ontbinden? Moet ik dan schadevergoeding betalen ?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mava105
Berichten: 22868
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 09 nov 2016 20:23

Wat staat er in de Algemene Voorwaarden bij het contract?

lien456
Topic Starter
Berichten: 2
Juridisch actief: Nee

#3 , 09 nov 2016 22:45

Er staat schadevergoeding van 30%, maar het is een geval van overmacht waardoor de werken niet kunnen uitgevoerd worden, is dit dan anders of geldt die schadevergoeding dan nog steeds?

Reclame

LeenW

#4 , 10 nov 2016 00:00

Wat voor overmacht? Je gaat al met een hele goede reden moeten afkomen, als het niet de schuld van de aannemer is.

Een andere optie is in onderling overleg een aanvaardbaarder bedrag te vinden, bv. 10%

Terug naar “Andere”