Bij de bouwaanvraag van zijn woning heeft mijn buur de terreinprofielen voor- en na niet aangegeven in zijn aanvraag waardoor het volgens de gemeente voor hen niet mogelijk was te zien dat een ophoging van het terrein ging gebeuren. Ik ben mss een beetje naïef geweest door de gemeente te volgen toen ze me vertelden dat het terrein niet ging opgehoogd worden maar ondertussen kijk ik mooi tegen een terrein dat 30cm hoger ligt dan mijn terrein.
Klacht hiertegen indienen lukt niet meer omdat de politie zich baseert op de terreinprofielen bij de bouwaanvraag en er voor hun dus geen overtreding is.
Heb ik op dit moment nog opties om hiertegen in te gaan op basis van de "vergeten" voor- en na profielen of heb ik gewoon pech en zal ik ermee moeten leren leven.