We wonen in een huis dat onmiddellijk aansluit bij een filiaal van Aldi. Aldi heeft onlangs een omgevingsvergunning aangevraagd voor volledige afbraak van het bestaande pand (loskade, winkel en parking) en wil een nieuwe winkel/loskade/parking bouwen, maar nu met 7 appartementen bij. Ik heb enkele vragen bij m.b.t. het indienen van een bezwaarschrift. In de hoop op enig advies.
1) Twee van deze appartementen zullen ter hoogte van het tweede verdiep schuiframen met terras met inkijk in onze badkamer en tuin hebben. Ook loopt er momenteel een muur over de gehele perceelsgrens. Op de plannen van de nieuwe bouw, loopt deze afscheidingsmuur niet meer tot het einde van ons perceel, waardoor er een opening naar een grindpad en vervolgens openbare weg ontstaat. Welke bezwaren zouden we tegen deze 2 zaken kunnen opstellen (i.v.m. privacy en veiligheid)?
2) De afbraak zal mogelijks leiden tot schade aan onze eigendom. We zullen foto's maken van onze eigendom voordat de werken starten. Op welke manier kunnen we deze foto's echt gebruiken indien het nodig zou zijn (indien we schade ondervinden). M.a.w. moeten we een staat vaststellen en hoe gebeurt dit?
3) Momenteel geeft de parking van de Aldi uit op de straat en is er een groenstrook van ongeveer 2 m breed tussen voetpad en parking (lage haag en bomenrij), dit over een lengte van ongeveer 30 m straatkant. In de plannen wordt deze groenstrook gerooid en wordt er over de gehele lengte vlak aan het voetpad gebouwd (ze voorzien slechts enkele meters waartegen klimop kan geplant worden). De groenvoorziening aan de straatkant valt dus eigenlijk weg. Kunnen we hier bezwaar tegen maken?
Ik had graag enkele foto's toegevoegd, maar zie niet in hoe.
Alvast bedankt