gevelisolatie langs onze muur

Dimitri30
Topic Starter
Berichten: 2
Juridisch actief: Nee

gevelisolatie langs onze muur

#1 , 04 mei 2020 18:10

Een jaar geleden kwam de buur met de vraag om te isoleren langs onze zijde (10 cm), het betreft een buitenmuur van ons terras. Wij hadden hem dan toestemming gegeven (mondeling akkoord, er staat hiervan niks op papier) . Op dit moment is het niet storend, maar in de nabije toekomst willen wij een nieuw terras plaatsen, waardoor hij zijn isolatieplaten zal moeten afbreken. Is hij verplicht om alles af te breken als wij dat willen? Wat als hij niet wil? Welke stappen kunnen genomen worden?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mava105
Berichten: 22883
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 04 mei 2020 20:01

Hij neemt een deel van jullie eigendom in. Je had dat op papier moeten zetten en laten registreren. Wat ga je nu doen als hij weigert?
Vrederechter?

Dimitri30
Topic Starter
Berichten: 2
Juridisch actief: Nee

#3 , 04 mei 2020 21:22

Geen idee wat er moet gebeuren, vandaar mijn vraag.

Reclame

Terug naar “Mede-eigendom & Nabuurschap”