Pagina 1 van 1

Huurder

Geplaatst: 20 jan 2019 22:21
door laeticia
Mijn huisbaas heeft ons vorige week voor het vredegerecht gestuurd aangezien we achter staan met 3 maanden. Waarvoor we samen een afspraak hebben gemaakt om deze af te betalen per maand bovenop de huur. Dit was voor hem in orde en staat ook op papier gehandtekend.

Mijn huisbaas heeft de gewoonte dat wanneer hij dronken is aan de deur blijft bellen tot wanneer we hem binnen laten en dan begint hij zijn kleren uit te doen of aggresief te worden in verband met de huur. Hierbij vragen we meermaals om ons huis te verlaten en dan weigert hij. Hiervoor hebben we dit weekend nog eens de politie moeten bellen. Wij hebben beelden van wanneer hij zijn kleren uit doet.

Ook is er in onze badkamer een hele schimmelvlek. Hij heeft dit 4 maanden geleden herstelt volgens hem en deze is weeral terug aant komen, er is vaak ook geen warm water en de verwarming doet het niet 100%

Wat kunnen wij hiertegen doen aangezien we nog huur te goed zijn aan hem.?

Re: Huurder

Geplaatst: 20 jan 2019 22:36
door KJ86
De huur afbetalen en verhuizen naar iets goedkoper.

Afhankelijk van de oorzaak van de gebreken dient de verhuurder het probleem op te lossen. Let wel op, vochtproblemen in de badkamer kunnen het gevolg zijn van condensatie en daar is de huurder verantwoordelijk voor.

Het toestel dat voor verwarming/ warm water moet zorgen kan slecht functioneren door gebrekkig onderhoud. Het is misschien aangewezen om een onderhoud te laten uitvoeren vooraleer de verhuurder in gebreke te stellen. Goed geïnformeerd zijn, kan nooit geen kwaad.

Re: Huurder

Geplaatst: 21 jan 2019 09:26
door LennieK
U bent ook niet verplicht om uw eigenaar binnen te laten als hij onaangekondigd aan de deur staat. Leg desnoods de bel af na 10h of zo?