Pagina 1 van 1

opzeg huur

Geplaatst: 13 mar 2008 13:21
door hobbes
Hallo,
Wij wonen in een huurwoning sedert 1/04/2006. In de huurovereenkomst staat, dat er opzeg mogelijk is door ons, mits 3 maanden opzeg. Ook staat erin dat er respectievelijk 3,2,1 maand boete verschuldigd is, bij opzeg in eerste, tweede of derde jaar.
Als ik nu mijn opzegbrief verstuur, gaat de opzeg dan in vanaf 1/04/2008. Maar bedraagt die boete dan 1 of 2 maanden? Volgens mij 1 maand, aangezien de opzeg effectief maar ingaat vanaf 1/04 hé? (even om zeker te zijn...)
Als wijzelf nieuwe huurders zouden vinden, geldt dit dan ook?? bv als we iemand vinden die er direct wil intrekken?

Alvast bedankt voor de hulp.

Geplaatst: 13 mar 2008 13:47
door scorpioen
Wat telt is wanneer de overeenkomst een einde neemt, niet de opzegging.
Als u nu opzegt eindigt de overeenkomst einde juni 2008, dus tijdens het derde jaar en moet u één maand huur betalen.

Dit is ook het geval als u nieuwe huurders vindt. Deze vergoeding is verschuldigd, ongeacht of de woning een tijd niet verhuurd zal zijn.

scorpioen

Geplaatst: 13 mar 2008 18:32
door hobbes
dank u voor het antwoord!!