Pagina 1 van 1

Huurwaarborg

Geplaatst: 28 jul 2016 23:20
door Ottie
Ik vertrek nu zondag uit de woning dat ik huurde. De huisbaas is op reis en kan pas volgende week donderdag afspreken om de woning te bezichtigen ivm de huurwaarborg.
Aangezien hij de nieuwe huurderspersoonlijk kent, en de maand op maandag start, heeft hij de nieuwe huurders reeds de sleutels gegeven voor hij op reis vertrok.
Deze huurders beginnen maandag al met schilderen en dergelijke in de woning.
Dus die mensen gaan al 4 dagen in het huis aan het werken en veranderen zijn, en dan komt de huisbaas pas kijken ivm huurwaarborg. Kan dit ?

Re: Huurwaarborg

Geplaatst: 29 jul 2016 08:48
door Blaatpraat
Dat kan, maar dan zal er geen representatief beeld zijn van hoe jij de woning verlaten hebt.
Dan telt hier enkel de regel: enkel papieren ondertekenen waarmee jij akkoord gaat.

Re: Huurwaarborg

Geplaatst: 29 jul 2016 09:19
door mava105
Laat de nieuwe huurders een document van intrede ondertekenen. Heb je tenminste het bewijs dat zij er al 4 dagen inzaten alvorens de PB werd uitgevoerd. Kan van pas komen tegenover de VR als het zover komt

Re: Huurwaarborg

Geplaatst: 29 jul 2016 09:24
door sloeberken
En zeker de overname van de nutsvoorzieningen niet vergeten, tevens laten tekenen ontvangst sleutels.