Opzegvergoeding

erwin.H
Topic Starter
Berichten: 48

Opzegvergoeding

#1 , 05 okt 2015 10:48

Dag allemaal,

Ik ben op de hoogte van de opzegvergoeding die de huurder moet betalen bij vroegtijdig opzeggen contract.

Maar wat als de verhuurder geen of pas enkele weken voor mijn vertrek een bord plaatst dat het te huur is vanaf mijn vertrekdatum en zo niet tijdig
een nieuwe huurder vind ?

En,wat als de verhuurder na mijn vertrek werken zal uitvoeren ? Ik kan toch niet opdraaien voor zijn inkomstenverlies als hij er zelf voor kiest geen huurder toe te laten ?

Groeten,

Erwin

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mjers
Berichten: 1788

#2 , 05 okt 2015 10:53

uiteraard niet, ik begrijp uw ongerustheid niet echt... De opzegvergoeding ligt toch vast, ongeacht wat de verhuurder doet...?
Wat staat er hierover in uw contract?

sloeberken
Berichten: 10285
Locatie: Erpe Mere

#3 , 05 okt 2015 11:35

Na u vertrek ben je geen partij meer, contract is verbroken. De opzegvergoeding heeft daar geen invloed op.
Kennis is nog geen wijsheid, dit komt door de jaren.

Reclame

Terug naar “Huren”