pesten of laster en eerroof, of beiden ?

Mipa
Topic Starter
Berichten: 2

pesten of laster en eerroof, of beiden ?

#1 , 31 dec 2013 17:37

Ik overweeg klacht in te dienen tegen mijn ex echtgenote. De afgelopen 3 jaar heeft ze mij bestookt met emails (en in mindere mate met sms'en), waarin ik wordt uitgescholden, verdacht gemaakt en er regelmatig wordt gedreigd die eenzijdige informatie te delen met onze kinderen en vrienden. (Wat trouwens effectief gebeurt)
Daarnaast blijft ze mij allerlei rekeningen verzenden die niet opgenomen zijn in het vonnis dat de alimentatie beschrijft en eist dat ik die betaal of ze stapt naar de rechtbank.
Ik ben bang om mijn mailbox te openen,(bijna) elke dag opnieuw wordt mijn huidige partner of mijn ouders beschimpd en beschuldigd.
Mijn vragen zijn :
- Is dit voldoende om klacht in te dienen.
-Zo ja , bij welke instantie (politie, rechtbank,...)
-Moet ik een advokaat onder de arm nemen ? (liever niet, de echtscheiding heeft al €10.000 aan advokaat en gerechtskosten gekost)
tx voor mogelijke antwoorden

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
Mipa
Topic Starter
Berichten: 2

#2 , 31 dec 2013 17:38

* of beide (typo)

Franciscus
Berichten: 39752
Juridisch actief: Nee

#3 , 31 dec 2013 18:49

Meer dan voldoende.
Alle betrokken personen dus u, uw partner en uw ouders dienen afzonderlijk klacht in ( want is een klachtmisdrijf) bij politie. Neem printscreens mee of uw laptop en druk al het nuttige af.
Bevestig dat u vervolging wil.

Als het niet in het vonnis staat dient u dat niet te betalen...

Wat de rekeningen betreft die houdt u voorlopig gewoon bij.
Dat ze maar naar de rechtbank stapt maar u moet wel zeker zijn dat de kosten niet in het vonnis staan.

U geeft aan politie een chronologische lijst per klager van alle feiten en één chronologische lijst van alle feiten.

Reclame

Terug naar “Huren”