nutsvoorzieningen bij niet betalende huurders

moreena1
Topic Starter
Berichten: 1

nutsvoorzieningen bij niet betalende huurders

#1 , 15 dec 2013 18:47

Wij verhuuren ons huis en ons huurders hebben een huur achterstand van 5 maanden. Ze zijn akkord gegaan met het verbreken van de contract maar wij zij erachter gekomen dat de nutsvoorziening niet betald zijn. Ik weet niet waneer dat ze effectief eruit ga zijn hoe kan ik vermijden dat er meters op de nutsvoorziening komen? Bedankt!

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
chantika
Berichten: 961

#2 , 15 dec 2013 18:55

U kan dit niet vermijden, maar.
Wat als de klant verhuist?
Bij verhuizing van de klant schakelt de distributienetbeheerder van de klant de budgetmeter op de oude woonplaats uit. De distributienetbeheerder van de nieuwe woonplaats plaatst een budgetmeter in de nieuwe woning van de klant.

Gevonden bij Eandis. http://www.eandis.be/eandis/klant/k_budgetmeter.htm

Ander netwerkbeheerders hebben ook een site.

Reclame

Terug naar “Huren”