Logeren

brandtgunther
Topic Starter
Berichten: 1

Logeren

#1 , 25 nov 2013 23:17

Geachte,

Wij staan op het punt te verhuizen naar een heel mooie woning. De eigenaars zijn vriendelijk maar ook heel streng. Ons probleem is het volgende; bij het bezichtigen van de woning was er alleen sprake dat mijn vriendin en ik het huis ging betrekken en wij hebben dit ook zo overgemaakt aan de eigenaars. Nu, het huurcontract is getekend en we staan op het punt om aankomende zaterdag de woning te betrekken. Maar dit weekend was er een familiale crisis waardoor mijn zwaar gehandicapte moeder opeens op straat kwam te staan. Door de zware problemen zie ik mij dus genoodzaakt om mijn moeder in huis te nemen.Maar nu komt mijn vraag; aangezien deze eigenaars heel precies,punctueel en streng zijn hebben wij nog niet de moed gehad om deze op de hoogte te stellen, ook uit angst dat zij niet akkoord zouden zijn dat ik mijn moeder in huis neem. Kunnen zij daar dan over beslissen om ons het huis niet te verhuren? En is dit niet onderverhuren, ook al is dit mijn moeder? Wat lijkt u het beste? Want het liefst van al spelen wij open kaart en willen we gewoon eerlijk zijn tegen die mensen maar we zitten nu wel in een delicate situatie want de sleutels van onze huidige woning worden volgende week afgegeven.
Nog één laatste vraag; kunnen zij ons wettelijk verbieden om de binnenmuren niet in de onze gewenste kleuren te laten schilderen? Want zij hebben onlangs nog maar alles wit geverfd, heel goed gedaan wel, maar ze hebben ons mondeling gezegd dat dit wit moet blijven. Maar wit is maar wit vinden wij.

Hopelijk hebt u duidelijke antwoorden voor ons , hopelijk voor zaterdag.

Met vriendelijke groeten

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
my_key
Berichten: 233
Juridisch actief: Ja
Locatie: Hasselt
Contacteer: Website Facebook

#2 , 26 nov 2013 00:15

U kunt best een eigen topic beginnen. Verder kunnen uw verhuurders toch niet beslissen om niet meer aan u te verhuren. De overeenkomst is al getekend zegt u en overeenkomsten strekken partijen tot wet. Of uw moeder bij u komt wonen of niet behoort tot uw privéleven, waar u geen verantwoording voor moet afleggen aan uw verhuurders. U mag ook uw muren herschilderen, maar als u zich ertoe verbonden hebt ze wit te laten zult u bij het einde van de overeenkomst en uw verhuis de muren terug wit achter te laten.

(verstuurd vanaf gsm)

mava105
Berichten: 22884
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#3 , 26 nov 2013 11:22

Indien in de huurovereenkomst niet vermeld staat hoeveel personen het appartement mogen betrekken, en er is voldoende plaats (M², aantal slaapkamers), kan de verhuurdfer us niets doen. Anders zou een huurderskoppel niet in verwachting mogen raken, want na de bevalling is er dan immers één persoon (mogelijks zelfs meer)meer als bewoner van het appartement.
Als je bij vertrek uit het appartement maar alle muren in witte toestand teruggeeft, kan verhuurder u ook hier nioets doen.

Reclame

Terug naar “Huren”