commodaatscontract

gdm2
Topic Starter
Berichten: 80

commodaatscontract

#1 , 19 jul 2012 22:48

Dient bij een commodaatscontract ook de minimum regels van woondecreet of kamerhuur (bel-brievenbus etc..) gerespecteerd te worden ?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
roharro
Berichten: 13438
Juridisch actief: Ja
Locatie: Plopsaland

#2 , 19 jul 2012 23:16

De wetten maken daar geen uitzonderingen voor. Dus in principe wel, ja.
Er kan per definitie wel geen huur teruggevorderd worden....
Iedere wijze uil is ooit een uilskuiken geweest.

gdm2
Topic Starter
Berichten: 80

#3 , 19 jul 2012 23:20

klopt, maar wordt de huurder ook daar ingeschreven en hoe komt de officiële post toe ? Kunnen er meerderecommodaatscontracten op één adres zijn ?

Reclame

roharro
Berichten: 13438
Juridisch actief: Ja
Locatie: Plopsaland

#4 , 19 jul 2012 23:50

Ja maar dan wel met alle mogelijke gevolgen van dien: zelfde adres = zelfde "familie" met gevolgen voor schulden van de bewoners en mogelijks ook voor de toekenning van sociale voordelen in ruime zin.
Iedere wijze uil is ooit een uilskuiken geweest.

Vandebos
Berichten: 16087

#5 , 19 jul 2012 23:53

Of het risico op beschuldigingen van domiciliefraude niet vergeten. De overheid controleert hier tegenwoordig zeer uitvoerig op.

Terug naar “Huren”