domicilie kinderopvang

starangel
Topic Starter
Berichten: 18

domicilie kinderopvang

#1 , 25 jun 2012 21:31

Hallo,

Ik baat een kinderopvang en woon momenteel op de bovenste verdieping, maar die bestaat enkel uit een paar slaapkamers die ik omgebouwd heb tot living/slaapkamer. De keuken en badkamer zitten beneden en worden gedeeld met de kinderopvang.Echt geen luxe dus.
Nu gaan mijn vriend en ik gaan samenwonen, dus zou ik het huis hier willen verlaten maar de kinderopvang er wel nog houden. Natuurlijk heb ik hier dan geen domicilie meer maar de huurbaas wou dat de kinderopvang mijn hoofdverblijfplaats is. Aan hun de situatie uitlegd en de vraag was, wie blijft er dan gedomicilieerd. Ik antwoorde dat enkel de opvang hier zal blijven en dit kreeg ik terug van antwoord.


Beste,

Ik wist niet dat u een antwoord verwachtte.

U heeft een huurcontract en u zult zich moeten houden aan de inhoud ervan.

Indien er gevolgen zijn inzake belastingen tweede verblijf of leegstand of personenbelasting, zal u de gevolgen moeten dragen.

Ik hoop je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Mvrgr



Wat ben ik hier uiteindelijk dan mee, of wat houdt dit in?
Hopelijk iemand die wat raad kan geven.

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding

Terug naar “Huren”