Pagina 1 van 1

huurderswed

Geplaatst: 17 jun 2012 21:30
door kris2092
als je een huis huur is de huisbaas dan verplicht om voor de huurder er in kom de beerput te legen ?

Re: huurderswed

Geplaatst: 17 jun 2012 21:35
door Drone
hangt af wat er in de huurovereenkomst staat

Re: huurderswed

Geplaatst: 17 jun 2012 21:58
door kris2092
er sta er nix van in maar we wonnen nu hier 2weeken een die put zit al vol maar zij zijden dat ze hem leeg gemaakt hebben maar dat kan niet is dat niet verplicht normaal dat ze u dat moeten voor legen een papier van de put leeg te makken een keuring van gas instalatie ?

Re: huurderswed

Geplaatst: 18 jun 2012 08:48
door Drone
als de verhuurders hebben gezegd dat ze hem leeg gingen maken voor u er in zou trekken, dan zouden zij dit in theorie ook moeten doen.

het probleem hierin is dat zoiets bijna onmogelijk te bewijzen valt, het is woord tegen woord.

dat een beerput na 2 weken al vol zit, lijkt mij dan ook raar.

het beste dat ge naar mijn mening kunt doen, is om aan de verhuurder te vragen om de kosten van het ruimen te delen.

Re: huurderswed

Geplaatst: 18 jun 2012 11:36
door mava105
Heeft die beerput wel een overloop? Mogelijks is die verstopt. een beerput zonder overloop kan inderdaad al na een paar weken vol zijn. Een put met een inhoud van 3000 liter heeft maar 300 WC beurten nodig om al vol te zijn. Afhankelijk van de samenstelling van uw gezin is dat snel bereikt.

Re: huurderswed

Geplaatst: 19 jun 2012 10:18
door j.demoor
“Art.1756.Het ruimen van putten en van sekreten komt ten laste van de verhuurder, indien niet het tegendeel bedongen is.”(Burgerlijk Wetboek).

‘er sta er nix van in’

Vermits niet het tegendeel bedongen is komt het ruimen van die put ten laste van de verhuurder.