Pagina 1 van 1
Hoe pak ik dit aan?
Geplaatst: 15 jun 2012 11:48
door Jelias
Door de vorige verhuurders ben ik opgezegd omdat de dochter er zogezegd zou komen wonen. Nu heb ik eerder toevallig vernomen dat er toch iemand anders in woont
Mag ik info vragen aan de wijkagent of moet ik een advocaat aanspreken?
Re: Hoe pak ik dit aan?
Geplaatst: 15 jun 2012 14:53
door scorpioen
Schriftelijk informatie vragen aan dienst bevolking wie er woont, met vermelding dat de wettelijke grondslag van uw vraag art. 3, ยง 2, vierde lid Woninghuurwet is.
Een advocaat kan de informatie via de orde van advocaten rechtstreeks bij het rijksregister aanvragen.
Re: Hoe pak ik dit aan?
Geplaatst: 15 jun 2012 17:49
door artemis
Is het niet 18 maanden schadevergoeding van de ex-verhuurder waar de TS recht op heeft indien iemand anders dan een familielid het pand heeft betrokken?
Verbeter mij aub.
Jelias, weet je toevallig de naam van de dochter die erin zou komen wonen?
Re: Hoe pak ik dit aan?
Geplaatst: 15 jun 2012 20:23
door mava105
Is deze opzeg schriftelijk gebeurd, en staat de naam van de dochter letterlijk in de opzegbrief?
Hoeveel tijd is er al verlopen tussen jullie verhuis, en de vaststelling dat er iemand anders woont?
En indien er nu iemand anders woont heb je inderdaad recht op 18 maanden huur als schadevergoeding

Re: Hoe pak ik dit aan?
Geplaatst: 19 jun 2012 15:00
door Jelias
De opzeg gebeurde schriftelijk, de naam van de dochter wordt vernoemd in de brief. Op mijn schriftelijk verzoek naar een attest van verwantschap werd niet gereageerd. Ik ben in januari verhuisd, de vaststelling dat er iemand anders woont, is nog niet officieel gebeurd. Ik denk dat ze gaan inroepen dat de dochter een andere werkopdracht zal krijgen die ze niet voorzien had en verder van huis, waardoor ze zich bedacht heeft. (dit is nu even speculeren!) Ik weet niet of dat een geldige reden zou zijn?
Re: Hoe pak ik dit aan?
Geplaatst: 19 jun 2012 15:07
door Oude Belg
Dat is geen geldige reden, nee.