Pagina 1 van 1
Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 14:10
door Caesar72
Iemand wil mijn loods huren om zijn verzameling oldtimers (6 wagens) te herbergen. Kan ik gewoon een standaardhuurovereenkomst voor een garage gebruiken hoewel het hier duidelijk over meerdere wagens gaat?
Mvg,
C.
Re: Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 14:11
door Caesar72
Ter info. Ik ben een particulier en de huurder gaat het contract op zijn vennootschap zetten. Wat zijn de gevolgen voor mij?
Re: Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 14:33
door Vandebos
U kan een standaard huurcontract voor garages gebruiken met de volgende provisies:
- afschrift verzekering voor collectie. (denk aan brand, diefstal..)
- de clausule dat de loods niet mag gebruikt worden voor commerciƫle doeleinden.
Normaliter heeft dit geen invloed voor uw belastingen.
Re: Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 14:38
door Caesar72
OK, thx.
Wat bedoel je juist met 'een afschrift'? De verplichting in het contract opnemen dat de huurder verplicht een verzekering afsluit voor zijn collectie en mij dat moet aantonen als ik daarom vraag?
Re: Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 15:18
door Vandebos
Inderdaad.
Re: Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 15:25
door Caesar72
OK, thx voor de info. Weet U toevallig waar ik een degelijk modelcontract kan vinden voor dit doeleinde?
Re: Huurcontract loods
Geplaatst: 14 jun 2012 15:33
door VDG2
Zie deze post:
http://www.juridischforum.be/forum/view ... 39&t=38798" onclick="window.open(this.href);return false;