Pagina 1 van 1

vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 14:34
door vdmeertjes
Beste lezers,

Wij huren sinds een jaar een huurhuis met naast ons een koopwoning. Omdat het een nieuwbouwhuis is, stond de erfafscheiding er nog niet en moesten we daar zelf voor zorgen. Omdat wij niet voor de volledige kosten wilden opdraaien hebben we toen om een tegemoetkoming gevraagd van de verhuurder. Deze is ons maanden geleden (schriftelijk) toegezegd door de vastgoedmakelaar (fungeert als tussenpersoon), maar maanden later staat het nog steeds niet op onze rekening. Met als excuus dat zij ook weer afhankelijk zijn van de eigenaar van de huizen.Al bijna vijf maanden lang worden we aan het lijntje gehouden en komen ze afspraken niet na.
Nu kreeg ik vanmorgen ineens te horen dat ze de schutting eerst willen komen inspecteren of hij wel aan de juiste voorwaarden voldoet. Dit terwijl wij al op voorhand dit uitvoerig hebben kortgesloten met de tussenpersoon ACM. Mijn geduld is nu echt op en wil graag weten waar ik juridisch gezien sta. We hebben immers de toezegging zwart op wit staan. Maar is deze wel geldig aangezien ACM niet de eigenaar van de panden is, maar slechts tussenpersoon?

Ik hoop dat jullie me verder kunnen helpen.

Groetjes,

J. van der Meer

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 14:56
door Franciscus
Nederland of België?
Een afsluiting van een domein is bij mijn weten niet voor de huurder maar totaal voor de eigenaar.

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 14:57
door Vandebos
Fungeert de vastgoedmakelaar als beheerder van het pand? (betaald u de huur aan hem, staat hij als verhuurder op het contract?)

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 15:24
door mava105
na even googlen, blijk ACM inderdaad een vastgoedbedrijf uit Nederland te zijn.

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 15:28
door vdmeertjes
Ja, het gaat inderdaad om een Nederlands bedrijf. Wij hebben een contract met ACM, maar de rekening waar we de huur op overmaken staat op naam van ASR.

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 15:29
door vdmeertjes
edit: verkeerd gelezen..

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 15:34
door mava105
men zal je beter kunnen verderhelpen op http://www.rechtenforum" onclick="window.open(this.href);return false;. nl
De wetten en voorschriften in België en Nederland zijn niet helemaal dezelfde.

Re: vergoeding schutting

Geplaatst: 18 okt 2011 15:35
door vdmeertjes
men zal je beter kunnen verderhelpen op http://www.rechtenforum" onclick="window.open(this.href);return false;. nl
De wetten en voorschriften in België en Nederland zijn niet helemaal dezelfde.

super bedankt...had zo snel niet in de gaten dat het een Belgische site was.... :oops: