Verhuurder gemeenschappelijk in gebreke stellen.

heveco
Topic Starter
Berichten: 2

Verhuurder gemeenschappelijk in gebreke stellen.

#1 , 09 aug 2011 11:58

Go moeten er dan volmachten worden geregeld??
Gaarne uw mening
Goede morgen, ik maak deel uit van een bestuur van een huurdersvereniging van een woningcomplex van 78 woningen (veelal geliberaliseerd) en wil onze verhuurder dagvaarden voor het in gebreke blijven van herstelwerkzaamheden (BW 7 art 207).
De vraag is : kan het bestuur namens alle leden de verhuurder dagvaarden voor de kantonrechter en zo ja moeten er dan volmachten of iets dergelijks worden afgegeven.

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
heveco
Topic Starter
Berichten: 2

#2 , 09 aug 2011 12:26

Ik heb helaas een nieuw e-mail adres op moeten geven, indien er al een bericht aan mij is gezonden dan graag herhaling naar het nieuwe adres, dank u

Vandebos
Berichten: 16087

#3 , 09 aug 2011 13:33

Ik heb van uw post even een nieuwe thread gemaakt, anders is het einde zoek.

Bent u woonachtig in Nederland?

Reclame

Terug naar “Huren”