Opzeggen handelshuur

infoman
Topic Starter
Berichten: 1

Opzeggen handelshuur

#1 , 23 nov 2010 21:03

Ik heb een handelshuurcontract waarbij de huurder bestaat uit 3 partijen. Een bvba en twee privépersonen.
De bvba is nu verkocht en de overnemer zou ook het huurcontract van de privépersonen overnemen.
Nu komt hij daar op terug waardoor ik privé op het huurcontract blijf staan en dus mede verantwoordelijk blijf.
Om voor mezelf het huurcontract op te zeggen is het één maand te laat (het is nu 5 maanden voor het verstrijken van de periode van 3 jaar. Kan ik alsnog opzeggen ? Of hoe geraak ik nog van het contract af ?

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding
mava105
Berichten: 22875
Juridisch actief: Nee
Locatie: Regio Leuven

#2 , 24 nov 2010 11:36

Bij de overname van een handelshuurkontrakt blijft de overlater meestal solidair verantwoordelijk met de overnemer, en dit tot het einde van de overeenkomst (9 jaar). Dat wordt gewoonlijk in de handelshuurovereenkomst vermeld, tenzij het bij u anders is.

Reclame

Terug naar “Huren”