huuropzeg 3 maanden: Betaaltermijn

baldwyn
Topic Starter
Berichten: 158

huuropzeg 3 maanden: Betaaltermijn

#1 , 28 okt 2010 16:17

Kort samengevat:

Mijn flat dient gerenoveerd te worden op verplichting van dienst stedenbouw. Ik trek er ASAP uit.

Mijn 3 maanden opzeg lopen tot 31 December. In plaats van mijn maandelijkse domiciliëring, kan mijn huisbaas mij verplichten om alle maanden in 1 keer te betalen vooraleer mij toe te laten te vertrekken uit het pand?

Dienst stedenbouw geeft hun slechts weinig tijd nog voor de uit te voeren werken en zij stuurden mij nu letterlijk in een mail dat als ik mijn waarborg wil terugzien, ik op een vastgestelde datum met beide komende maanden huur in mijn handen in het pand moet staan.

Vind het een rare werkwijze - Heb er voorwaarde aan verbonden tellers op te nemen en een staat van verlaten van het pand op te stellen samen met papier voor de waarborg, maar direct de laatste 2 maanden eisen?

Reclame

Winston
Juridisch actief: Ja
Regio: België

Een juridische oplossing. Voor elk probleem, voor iedereen!

Benieuwd naar jouw juridische opties? Winston begeleidt jou aan de geschikte oplossing. Klik hier om jouw situatie te beschrijven en we nemen binnen de 24 uur met jou contact op voor persoonlijke begeleiding

Terug naar “Huren”