Beste,
Wij huren een appartement met een 3-6-9 huurcontract (geregistreerd) met ingangsdatum 01 augustus 2008. Wij hebben nu een huis gekocht en kunnen er in de loop van september 2010.
Op 1 oktober 2010 willen we het appartement verlaten.
Hoeveel bedraagt nu de boete, is dat 2 maanden of 1 maand? De opzegging gebeurt in het 2e jaar terwijl we wel vertrekken in het 3e jaar.
Ik heb een opzegbrief opgesteld, is dit voldoende?
Hierbij willen wij u meedelen dat wij de huurovereenkomst, overeenkomstig artikel 3 paragraaf 5 van de woninghuurwet, die wij met u hebben gesloten aangaande de woonruimte op het adres [Adres] te [Plaats], opzeggen per 1 juli 2010 en met een opzeggingstermijn van drie maanden, die eindigt op 1 oktober 2010.
Kunt u ons contacteren om afspraken te maken aangaande bezoekuren voor kandidaat huurders en opmaak van de uittredende plaatsbeschrijving.
Dank bij voorbaat.