Pagina 1 van 1

Leegstandsbelasting kopen handelspand

Geplaatst: 25 okt 2019 13:20
door Matnpatn
Ik heb een vraag, misschien een ietwat domme vraag maar zou het graag zeker weten vooraleer ik handel.

Ik sta op het punt een handelspand aan te kopen die nu net een paar maanden verhuurd is. Daarvoor heeft het wel 2 jaar leeg gestaan.
Mijn vraag is nu kan de leegstandsbelasting die eventueel nog moeten komen op mij overhaald worden als ik de nieuwe eigenaar word? Of is dat onmogelijk en zoiezo voor de persoon die eigenaar was in de periode van leegstand?

Alvast bedankt

Re: Leegstandsbelasting kopen handelspand

Geplaatst: 25 okt 2019 13:25
door LennieK
die reglementen zijn vaak per gemeente anders. In de regio hier ken ik al minstens 3 verschillende systemen.

Er zijn er bijvoorbeeld die kijken naar de aktedatum, er zijn er die kijken naar de datum van de compromis. Er zijn er die als controledatum 1 januari nemen, er zijn er die 1 juni nemen.

Informeer u bij de inventarisbeheerder zou ik zeggen :D