#3 , 1 maand 3 weken geleden (16 okt 2019 15:19)
Garagepoort gaat nu open zoals vroeger?
Dan stelt u best de verhuurder met een AS in gebreke - met een Antwoord / Reponse kaart hebt u de handtekening van ontvanger. Brief indien deze terug komt dicht laten. in de brief schrijven wat ik geschreven heb. Schrijf ook dat u de As ook via gewone brief verstuurt - ik doe dat dan een dag of drie later op de bus.
Inhoud zeker ...dat u vanaf verzending AS +3 dagen u binnen de 10 dagen de ganse som+ intresten + kosten van verdere procedure op uw rekening wil / de specifieke rekening waarop huurder en verhuurder samen moeten tekenen door hem is vrijgegeven .
Indien niet dat u niet zal nalaten naar de vrederechter te stappen om de vrijgave te vragen.
Hopelijk hebt u foto's van de poort voor plaatsen met plaatsing en na verwijdering.
Bij vrederechter vraagt u ook alle extra kosten terug dus ook de AS en brief en eventueel nog andere kosten die u gemaakt hebt - o.a. kost bij vrederechter.