Hoi,
Vorig jaar omstreeks deze tijd heeft men bij ons huurhuis nieuwe ramen komen plaatsen. Dit allemaal goed en wel verlopen maar na x aantal weken toen het begon te regenen stond onze keuken wat onder water.
Hier heb ik de huisbaas op de hoogte gebracht en binsdien is er plastiek op het dak gelegd wat nu herleid is enkel druppelen in de keuken.
Nu zijn we bijna een jaar ver en nog steeds geen hersteld dak. Ook al doet de huisbaas moeite om de onderaannemer tot bij ons te laten komen (onderaannemer is de man die de schade heeft aangericht). Ik heb ook al voorgesteld dat hij beter iemand anders zoekt maar tevergeefs.
Iedere maand gingen we toch wel vragen over de stand van zaken dus ik ben dus heeeeel geduldig geweest.
Wat doe ik nu best zodat de zaak iets sneller opgelost geraakt. De huisbaas is een goed man maar zijn manier van aanpak is niet goed.
Hopende dat jullie mij kunnen helpen.
Mvg
Andries