Mijn huurders gaan uit elkaar; zij hadden een samen woonst overeenkomst, die ze nu verbroken hebben.
De vrouw gaat weg en de man blijft wonen.
Het huurcontract staat op beiden. Hoe kan ik dat wijzigen? Welk formulier?
Alvast bedankt
Als verhuurder ben je helemaal niet verplicht om dat te aanvaarden, het zijn immers de huurders die contractbreuk plegen. Jij bent immers niet verantwoordelijk voor het spaak lopen van hun relatie. Dit aanvaarden werkt zelfs in je nadeel.
Als je dat toch wil moet er ofwel een nieuw huurcontract worden opgemaakt of een addendum bij het bestaande huurcontract. Moet door alle partijen worden ondertekend.
Kom, kom citybird, poster wil deze zaak zo vlot en makkelijk van de baan. De wijziging weigeren maakt alleen dat er nog heisa komt tussen de huurders en dat vertaalt zich mogelijk weer tot gedoe voor de verhuurder.Wat zou een gewijzigd contract overigens voor overlast betekenen. Gewoon meteen dat addendum voorleggen en door de 3 partijen laten tekenen. Geregelde zaken, maken tevreden partijen.